Kosovë

Zyrtari i LDK’së: 963 raste s’janë sen për marakli të kafeve e të pameve

Zëvendësguvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Sokol Havolli, ka reaguar pas konfirmimit të 963 rasteve të reja me COVID-19 në vend.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Havolli ka thënë se këto raste nuk janë asgjë për meraklitë e kafeve dhe të pameve.

Reklamo bizensin tuaj ketu

“963 raste? Sen s’jon për marakli t’kafeve edhe t’pameve”, ka shkruar Havolli.