Lajme

Zyrtare/ Bayern Munich shkarkon Niko Kovac

Niko Kovac nuk do të jetë trajner i Bayern Mu

Niko Kovac nuk do të jetë trajner i Bayern Munich.

Lajmi është konfirmuar nga vetë gjiganti gjerman në rrjetin social “Facebook”.

Humbja e djeshme ndaj Eintracht Frankfurt me shifrat 5-1 ka vendosur dhe fatet e teknikut gjerman. Kovac e mori drejtimin e Bayern Munich në verën e vitit 2018, por eksperienca e tij zgjati vetëm 1 sezon e gjysëm.


Etiketa: , ,