Lajme

Zhduket një vajzë që dy ditë nga Klina

Një e mitur nga Fshati Klinafc i komunës së Klinës është zhdukur që dy ditë.

Rastin në polici e ka lajmëruar babai i saj, teksa ka thënë se mitura ka dal nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njoftimi i plotë i policisë:

Fsh. Klinafc, Klinë 04.03.2021-08:00.Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se vajza e tije mitur  ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësitet policore janë duke hetuar rastin.