Showbiz

Zgjodhi Merin, por ndjekësit zbulojnë se Saimiri dhe Generda mund të jenë bashkë në Gjermani

Saimir dhe Meri duket se po përjetojnë një dash

Saimir dhe Meri duket se po përjetojnë një dashuri në distancë, pasi pas përfundimit të “Love Story”, atij iu desh të nisej për në Gjermani ku dhe jeton e punon.

Ndërkohë ndjekësit kanë kapur një tjetër detaj që ka nxitur dyshimet se Saimiri ka qenë mbrëmë në shoqërinë e Generdës. Shkak janë bërë postimet që duken si nga e njëjta makinë, por dyshja ende nuk ka reaguar.  Kujtojmë që Saimiri dhe Generda u përfolën për një lidhje edhe pak kohë më parë, por ata e mohuan.

auto_-640-0-604662353e03b1615272421 auto_-640-0-604662355c36c1615272420