Showbiz

Zbulohet emri i veçantë që Sara dhe Ledri kanë zgjedhur për vajzën e tyre

Vetëm 2 ditë më parë reperi i njohur, Ledri Vul

Vetëm 2 ditë më parë reperi i njohur, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë.

Tashmë është zbuluar edhe emri i foshnjës, të cilën çifti i njohur e ka pagëzuar Poema Blue Vula. Ky lajm nuk është konfirmuar ende nga Ledri dhe Sara, por pritet që së shpejti të ndodhë.

Lajmi i bukur për ardhjen në jetë së vajzës, e konfirmoi i pari reperi i njohur, megjithëse lajmi kishte pushtuar mediat më herët. E vogla ka lindur në Gjermani dhe nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.