Sport

Xhokoviç shkon në Mal të Zi, fansat e kritikojnë për gotën e alkoolit

Tenisti serb Novak Xhokoviç është rikthyer në S

Tenisti serb Novak Xhokoviç është rikthyer në Serbi, pasi Australia e dëboi. Sportisti vizitoi të enjten manastirin e Ostrogut, për të vazhduar më tej në Tivat, ku do të qëndrojë ditët e ardhshme.Në mediat serbe janë publikuar fotot e tij në  Mitropolinë e Malit të Zi, pranë Ostrogut.

Ajo që ka rënë në sy të ndjekësve është fakti se ai ka përpara një gotë, ku duket se po konsumon alkool. Me gjasa tenisti serb e ka marrë këtë si një periudhë pushimi dhe mund t’ja lejojë vetes edhe të thyejë rregullat.