Showbiz

Xhensila Myrtezaj publikon foton e ëmbël me vogëlushen e saj: Ajka qumështorja

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kal

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka. Dyshja e dashur për publikun nuk ngurojnë të ndajnë disa momente me ndjekësit në rrjetet sociale nga përditshmëria e tyre apo pushimet.

Së fundmi, ka qënë Xhensila ajo e cila ka ndarë një foto me të voglën e saj, teksa i jep një puthje. “Shoqja më e ngushtë e mamit, Ajka qumështorja”, shkruan këngëtarja krahas fotos.

Nënë e bijë shihen teksa po argëtohen me njëra-tjetrën dhe duken shumë të lumtura.