Lajme

Vrasje makabre në Rusi, ekzekutohen dy vëllezër (Video)

Udhëheqësi i Qendrës për luftë kundër eks

Udhëheqësi i Qendrës për luftë kundër ekstremizmit në Ungusheti, Ibrahim Eldzharkiev dhe vëllai i tij janë ekzekutuar me armë zjarri.

Kështu raportojnë mediat ruse të cilat kanë publikuar edhe momentin kur një person i armatosur qëllon me armë ndaj dy vëllezërve dhe më pas arratiset me shpejtësi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën Anohina.


Etiketa: , ,