Shqipëri

(VIDEO) Rama realizon biseda të shkurtra me Bidenin dhe Erdoganin

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publi

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publikuar video nga realizimi i fotos së përbashkët të drejtuesve të shteteve anëtare të NATO-s, gjatë samitit të aleacës veri-tlantike që po mbahet në Madrid. Në margjinat e këtij takimi, Rama ka realizuar biseda të shkurtra me liderë të ndryshëm, përfshirë presidentin amerikan Joe Biden dhe atë turk Rexhep Taip Edrogan. /SHENJA/