Lajme

VIDEO/ Liverpool “bombaron” portën e City-t

Dy gola në 13 minuta.

Dy gola në 13 minuta.

Liverpool e ka nisur në mënyrën më të çmendur të mundshme duelin  me Manchester City. Fabinho zhbllokoi shifrat pas 6 minutash lojë, teksa Salah dyfishoi në të 13 minutë.

Braziliani lëshoi një silurë të vërtetë nga jashtë zonës, ndërsa egjiptiani shfrytëzoi në maksimum një krosim të Robertson dhe me kokë shënoi për 2-0.


Etiketa: , , , ,