Lajme

VIDEO/ Kombinim perfekt Roshi-Balaj, çfarë goli nga shkodrani

Kombëtarja shqiptare ka kaluar shumë shpejt n

Kombëtarja shqiptare ka kaluar shumë shpejt në avantazh, 1-0 përballë Andorrës.

Kur po kronometrohej minuta e 5-të, Bekim Balaj u hodh më shumë se të gjithë në zonë dhe krosimin e Roshit e depozitoi me kokë në fundin e rrjetës. Me këtë rezultat, Shqipëria ngjitet në kuotën e 15 pikëve.

Ky takim është i vlefshëm për grupin H kualifikues të Euro 2020.

Aktualisht, rezultati i takimit është 1-1, pasi miqtë barazojnë me anë të Martinez.


Etiketa: , , ,