Showbiz

Vëllezërit Veshaj surprizojnë Agron Llakajn për 7 Mars: Je njeriu i palodhur që na bëre këta që jemi sot

Në një ditë të veçantë si 7-Marsi, aktori i hum

Në një ditë të veçantë si 7-Marsi, aktori i humorit Romeo Veshaj i ka dedikuar disa fjalë të ndjera nga ana e tij dhe Donaldit aktorit të njohur Agron Llakaj.

Romeo ka publikuar një foto ku shfaqet me aktorin Llakaj dhe Donaldin në rrjetin social “Instagram”, teksa e falenderon për gjithçka që ka bërë për ta.

“Gëzuar 7 Marsin mësuese! Je njeriu i palodhur që na bëre këta që jemi sot! Faleminderit për gjithçka që na ke dhënë! Të duam shumë”, ka shkruar Romeo bashkangjitur postimit.

Kujtojmë se Romeo dhe Donaldi deklaruan largimin nga “Al Pazar” në shtator të vitit 2019, por edhe pas largimit ata kanë ruajtur një marrëdhënie shumë të mirë me Agron Llakajn.