Lajme

Vau i Dejës/ Sherr mes dy personave, një i plagosur me thikë

Një person është qëlluar me thikë në Bush

Një person është qëlluar me thikë në Bushat, në Vaun e Dejës, e për pasojë ka mbetur i plagosur.

Mësohet se ka qenë një telefonatë në urgjencën e spitalit të Shkodër ajo që ka vënë në lëvizje policinë e cila është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Nuk dihet ende identiteti i të plagosurit dhe as motivet e ngjarjes.


Etiketa: ,