Kuriozitete

Vajza nga Kosova që puth meshkujt e ndryshëm në kryeqendra botërore

Kosovarja ka marrë vëmendjen e madhe në rrj

Kosovarja ka marrë vëmendjen e madhe në rrjetet sociale me një postim që tashmë ka marrë gati gjysmë milion pëlqime.

Vajza me emrin Kristiana Kuqi ka bërë një postim me të vërtetë interesant në profilin e saj në Twitter.

Ky postim tashmë ka marrë vëmendjen e botës dhe po komentohet e shpërndahet gjithandej, përcjell Gazeta Express.

Ajo ka publikuar disa fotografi të saj nëpër vende të ndryshme të botës ku ka shëtitur, ndërsa shihet me meshkuj të ndryshëm duke i puthur në buzë.

E me anë të këtyre postimeve, ajo tregon se qëllimi i fotove ishte që “të tjerët të mendojnë se po argëtohet”.

Në foton me djalin në Paris, ajo shkruan: “Shpresoj që ky djali që e kam takuar tek Kulla e Eiffel dhe i kam kërkuar që të bëjmë një foto bashkë duke u puthur në mënyrë që të mund të shtirem se kam kaluar kohë romantike në Paris, ka një jetë të mirë.“

Më pas ajo vazhdon me fotot e tjera, ku e radhës është fotoja në Romë, në të cilën ajo thotë: “Shpresoj që edhe ky djali që e takova në Romë po kalon mirë gjithashtu <3 “.

Ndërsa tek fotoja e tretë gjithashtu ka një porosi për mashkullin e radhës: “Dhe zjarrfikësi që intervenoi tek një zjarr në një dasmë që isha në Kentucky. Shpresoj që edhe ai është mirë <3.”

Kristiana, e cila sipas të dhënave në profilin e saj, është studente e diplomuar në një kolegj në Amerikë, në bazë të postimeve të saj është një vajzë që ka udhëtuar shumë dhe ka njohur kultura të ndryshme.

Ndërsa komentet në postin e saj tashmë të famshëm, të gjithë e përgëzojnë për mendjen e hapur dhe për guximin që ka marrë për ta bërë këtë gjë, me të cilën duket se është argëtuar dhe i kanë mbetur kujtime të mira.