Showbiz

Vajza e Sabianit pozon topless, nuk do ta besoni se kush është fotografi

Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Med

Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bën në rrjetet sociale.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto e shtrirë në krevat dhe duke pozuar topless.

E menjëherë pas këtyre fotove, bukuroshja ka publikuar disa foto të tjera “të nxehta”, ndërsa thekson faktin se i’a ka shkrepur i ati, duke treguar edhe njëherë se Sabiani nuk i ka aspak problem pozat e të bijës.