Showbiz

Vajza e ish-deputetes tregon si e ngacmonin djemtë e partive tjera

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Dedës, Ada Deda, është përfolur gjithmonë për fotot e saj ‘’të nxehta’’ që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi në një intervistë, Ada ka treguar si e kanë ngacmuar djemtë e socialistëve.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Vajza e ish-deputetes së PD, thotë:

‘Ngacmime ka plotë. Por s’dua të përmend emra duke qenë se shumica kanë krijuar familje. Më kanë ngacmuar në rrjetet sociale, madje njëri më shkruante, më pas më bëri bllok 3 vjet, sepse kishte të dashurën xheloze. Kur u ndanë më zhbllokoi dhe filloi sërish’.