Showbiz

U shfaq me dorë të fashuar, Eni Vasili rrëfen problemin e shtatzënisë së saj

Moderatorja Eni Vasili është në pritje të dy va

Moderatorja Eni Vasili është në pritje të dy vajzave binjake. Gjatë një interviste, ajo zbuloi dhe emrat e vogëlusheve, të cilat do të quhen Sofi dhe Nikol.Mirëpo, para pak ditësh moderatorja u shfaq me dorë të fashuar në emisionin e saj, ndërsa së fundmi ka sqaruar me anë të një videoje në ‘Instagram’ se ky problem ka ardhur si pasojë e shtatzënisë.

“Nuk jam rrëzuar dhe nuk kam probleme të ngjashme. Kam një problem që shumë gra shtatzëna me siguri e kanë provuar dhe quhet sindroma e tunelit garpal, që ka lidhje me kyçin e dorës dhe nervat e tij që në një moment gjatë shtatzënisë krijojnë hematomat dhe inamohen duke ma bërë të vështirë të kryej veprime bazike. Por jam mirë”, u shpreh Eni.