Showbiz

U përfol se është në lidhje me Robert Berishën, reagon modelja italiane

Këngëtari i dashur për publikun Robert Berisha

Këngëtari i dashur për publikun Robert Berisha ishte kryefjala e mediave rozë disa ditë më parë, pasi u përfol se kishte nisur një lidhje me modelen italiane, Maria Bove. Dyshimet u shtuan akoma më shumë pas disa postimeve që modelja bëri në rrjete sociale, ku shfaqej në krahët e këngëtarit.

Për më tepër, Maria postoi dhe një video duke u puthur në buzë me Robertin. Mirëpo, “Prive” mësoi se mes tyre nuk kishte asgjë serioze.

Ndërkohë, modelja  ka zhvilluar një “intervistë virtuale” me ndjekësit e saj në ‘’Instagram’’ dhe të gjithë e kanë pyetur nëse mes saj dhe Robertit ka një romancë.

“Isha e sigurt se kjo ishte pyetja e parë. Jo njerëz unë dhe Roberti nuk jemi bashkë”, është përgjigjur modelja italiane.