Showbiz

Tyga ‘çmendet’ pas Trejsi Sejdinit, ja gjesti që na çuditi

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini është shumë ak

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini është shumë aktive në rrjete sociale, ku numëron mbi 300 mijë ndjekës. Ajo publikon vazhdimisht foto nga më provokueset.

Së fundmi, Trejsi ka tërhequr vëmendjen e reperit me famë botërore, Tyga, ish i dashuri i Kylie Jenner-it. Ai i ka bërë folloë në Instagram dhe modelja ia ka kthyer.

Nuk dihet ende nëse dyshja kanë folur me njëri-tjetrin apo ç’po ndodh mes tyre. Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që Tyga është tërhequr nga një vajzë shqiptare.