Kronika e Zezë

Tre persona merren në pyetje për të shtënat në Çair

Policia ka marrë në pyetje tre persona për të

Policia ka marrë në pyetje tre persona për të shtënat që ndodhën mbrëmë në rrugën ‘Cvetan Dimov” në Çair, njofton SHENJA.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme informojnë së në vendngjarjE janë gjetur gëzhoja dhe një plumb i papërdorur.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Ndërkaq, deri më tani nuk ka persona të lënduar. /SHENJA/