Sport

“Tre Luanët” nisen për në Shqipëri

Ekipi kombëtar i Anglisë është nisur për në Shqipëri, ku do ta luajnë ndeshjen e radhës në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror të vitit 2022.

Ata në profilin e tyre zyrtar në Twitter publikuan disa foto dhe duke e treguar destinacionin e radhës të tyre.

Shqipëria do të përballet nesër me Anglinë në “Air Albania Stadium”,