Showbiz

Transformimi i ëmbël i Klea Hutës, moderatorja i habit të gjithë me pamjen e re

Klea Huta, një ndër moderatoret më të dashura p

Klea Huta, një ndër moderatoret më të dashura për publikun është rikthyer pas shumë kohësh në ekran. Klea do të moderojë spektaklin “Këngë moj”, ku do të jenë pjesëmarrës këngëtarë të mirënjohur shqiptarë.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Ndonëse jemi mësuar që moderatoren ta shikojmë gjithmonë me flokë të zeza dhe të drejta në ekran, Klea ka vendosur që në natën e dytë të spektaklit t’i befasojë të gjithë me pamje e saj të re. Moderatorja ka ndarë me ndjekësit  në ‘Instagram’ disa foto ku shfaqet e veshur me një veshje elegante ngjyrë të bardhë dhe me flokët e dredhura e të ndara në pjesë të imëta.

“Nata kushtuar Nexhmije Pagarushës me artistët më të mirë” , shkruan moderatorja bashkangjitur postimit.

1 2