Lajme

Tragjike në Fier, adoleshenti var veten në kasolle

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Verri të Fierit.

Një 16-vjeçar ka varur veten në kasolle.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje, ndërsa po hetohet përse ka ndodhur ngjarja e rëndë, pasi ende nuk bëhet me dije çfarë e ka shtyrë adoleshentin të kryejë vetëvrasje.

Njoftimi i policisë:

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 16:30, dyshohet se është vetëvarur dhe ka ndërruar jetë një shtetas 16-vjeçar nga fshati Verri, Fier.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.


Etiketa: , ,