Lajme

Tjeter aksident tragjik, ndërron jete 17-vjeçari

Një tjeter aksident i rënde u shenua mbremjen

Një tjeter aksident i rënde u shenua mbremjen e sotme, ku ka humbur jetën një adoleshent.

Rreth orës 22:00, në aksin rrugor Tiranë-Elbasan janë përplasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes nga plagët e marra ka ndërruar jetë në spital shtetasi; K. V.,17 vjeç, ndërkohë për ndihmë mjeksore kanë shkuar dhe tre shtetas të tjerë pa probleme për jetën

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Mbremjen e se shtunës në te njejtin aks rrugor u aksidentua makina me 5 adoleshente ku mbeten te vdekura dy vajza.