Kronika e Zezë

Tetovë, polici është sulmuar fizikisht nga një 71-vjeçar

“Dje (7 prill) rreth orës 16:20, efektivët e p

“Dje (7 prill) rreth orës 16:20, efektivët e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria 71-vjeçarin S.M. nga Tetova, i cili është sjell në mënyrë agresive dhe kishte sulmuar fizikisht njërin prej pjesëtarëve të policisë. I njëjti është mbajt në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të çështjes, pas së cilës do të përgatitet një parashtresë adekuate”, thuhet në njoftimin e SPB Tetovë.