Maqedoni

Tetovë, 57-vjeçari ndërron jetë pasi bie nga skelet

Një 57 vjeçar nga Tetova ka nd&eum

Një 57 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë pasi është rrëzuar nga skelet për punime të ndërtimtarisë.

Policia e Tetovës njofton se ngjarja është raportuar sot rreth orës 07:35 ndërsa ngjarja ka ndodhur në fshatin Zhelinë të Tetovës.

Viktima është identifikuar dhe bëhet fjalë për shtetasin R.A,  57 vjeç nga fshati Gllogjë.