Maqedoni

Tërmet në pjesën perëndimore të Maqedonisë

Një tërmet prej rreth 4 ballëve është regjistruar sot rreth orës 08:50 mes Dibrës dhe Kërçovës.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 3.9 ballë sipas shkallës së Rihterit, ndërsa është ndjerë në pjesën perëndimore të Maqedonisë si dhe në disa pjesë të Shkupit.

Loading…