Lajme

Tentoi të vrasë bashkëmoshatarin – Shpallet në kërkim 27 vjeçari nga Fieri

Fier– Një 27 vjeçar është shpallur në kërkim pa

Fier– Një 27 vjeçar është shpallur në kërkim pasi tentoi të vrasë një  bashkëmoshatar. Bëhet fjalë për të identifikuarin me inicialet E.M (K).

Ai tentoi të vrasë mbrëmjen e djeshme, në lagjen “Apollonia”, të identifikuarin me inicialet E.M., pas një konflikti të çastit.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Raportohet se 23-vjeçari u plagos në këmbë dhe se momentalisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Në përditësim…