Showbiz

Tea dhe Bearti rikthehen tek “Përputhen”, çfarë po ndodh me çiftin e famshëm

Tea dhe Beart janë çifti më i përfolur i moment

Tea dhe Beart janë çifti më i përfolur i momentit. Ata e zbuluan dashurinë e tyre nëpërmjet një postimi në Instagram, ku e gjitha kjo mori një vëmëndje tepër të madhe.

Të ftuar në “Roped ëith Olsi”, ata thanë që marrëdhënia me stafin e “Përputhen” janë sheshuar dhe e lanë të kuptojnë që mund ti shohim shumë shpejt në program.

Këtë e ka bërë të ditur vetë autorja, Olsa Muhameti, ku ka postuar në rrjetin e saj të Instagramit një foto ku tregon që opinionistë të rradhës në “Përputhen Prime” do të jetë vetë Tea me Beartin.