Showbiz

Tayna thekson të pasmet duke pozuar para pasqyrës

Tayna ka ndarë disa Instastory me fansat.

Tayna dihet tanimë se është një ndër emrat më të njohur të estradës shqiptare ku edhe po ka tejet sukses në industrinë e muzikës, shkruan lajmi.net.

Reperja është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon zhvillime të ndryshme, si nga jeta e përditshme edhe nga ajo e karrierës.Së fundmi reperja ka ndarë me ndjekësit disa Instastory ku shihet duke pozuar para një pasqyre.

Me siguri se vlen të thuhet Taynës vizitat e shpeshta në palestër nuk po i shkojnë huq sepse ajo vazhdon të duket mjaft bukur dhe me forma trupore mjaft tërheqëse.