Lajme

Tayna-reperja e njohur tregon ç’po sjell palestra në format e saj

Reperja e njohur nga Kosova, Tayna, që është më

Reperja e njohur nga Kosova, Tayna, që është më e ndjekura dhe nga më populloret sot në botën e show-biz-it, ka treguar se kufizimet që ka sjellë pandemia, po i shfrytëzon më së miri dhe për diçka tjetër.

Për të mbajtur trupin në formë, dhe për të forcuar hiret femërore.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Tayna ka qënë gjithnjë, sexy, por tashmë ushtrimet duket se po japin një efekt mbresëlënës.

Fotot nga palestra ajo i tregon shpesh, për ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.


Etiketa: ,