Showbiz

Tayna dhe Noizy në lidhje dashurie? Ikin ‘fshehurazi’ në të njëjtin vend

Rep-artistja Tayna ka zgjedhur që ditët e vjeshtës t’i kalojë në bregdet pasi edhe nuk është e angazhuar me koncerte.

Ajo ka ndarë me ndjekësit fotografi në rrjete sociale, teksa tregon se po kalon për mrekulli në vendin që po qëndron.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Tayna bashkë me shoqe po qëndron në Jug të Shqipërisë, por pikërisht në atë vend rastis të jetë edhe Noizy.

https://lajmi.net/wp-content/uploads/2020/11/124398831_282434893118339_8528686433892598149_n.jpg