Showbiz

“Tani do të hyjë Bora”/ Beatrix del nga Big Brother, shpërthen rrjeti

Beatrix ka lënë mbrëmjen e djeshme shtëpinë e ”

Beatrix ka lënë mbrëmjen e djeshme shtëpinë e ”Big Brother VIP”. Pas nominimit me Einxhel dhe Donaldin, këngëtarja është larguar nga shtëpia dhe nuk ka pasur një biletë kthimi. Ashtu si e kishte shprehur përgjatë javës ajo i trembej daljes së saj, kryesisht për atë çfarë do ta priste jashtë, për shkak të lidhjes me Donaldin.E duket se komentet nuk kanë qenë të pakta për të. Njerëz të famshëm, miq, kolegë të saj e kanë mbështetur si gjatë qëndrimit në shtëpi, ashtu edhe mbrëmë, kur ajo u largua nga loja. Megjithatë në rrjetet sociale, komentet janë rikthyer edhe njëherë tek ‘pabesia’ e saj ndaj Borës, duke nisur një lidhje me Donaldin.

Të shumtë kanë qenë ata që edhe kanë ironizuar, duke u shprehur se tashmë duhet të hyje Bora në Big Brother, duke qenë se Donaldi nuk rri dot i vetëm. Edhe në studio opinionistët dhe ish-banorët e kanë qetësuar Trixën, duke e përgëzuar për qëndrimin e saj në shtëpi si dhe për mënyrën sesi ajo e jetoi ndjenjën me Donaldin, duke mos menduar për asgjë tjetër, veç lumturisë së saj.