Showbiz

Tahiri feston sot ditëlindjen, poston videon e veçantë ku dhia ‘i kafshon’ veshin

Sot është një ditë e veçantë për ish-ministrin

Sot është një ditë e veçantë për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahir. Ai ka festuar sot ditëlindjen e tij të 41-të dhe nuk kish se si të mungonin urimet në adresë të tij.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Tahiri ka zgjedhur që të postojë një video ndryshe në rrjetet sociale, ku duket së bashku me një dhi në një fushë.

Tahiri ka falënderuar miqtë dhe të afërmit për urimet, ku shkruan: Ky +2, une ++ Faleminderit te gjithëve për urimin #bday #october #born #scorpio #dhiashyt