Lajme

Stuhi detare në Himarë, bizneset pranë në rrezik (Video)

Moti i furishëm me shira të shumtë dhe era t

Moti i furishëm me shira të shumtë dhe era të forta, ka prekur pothuajse të gjithë vendin. Bashkia e Himarës ka publikuar së fundmi pamjet e një stuhie detare në Spile, ndërkohë që i bën thirrje bizneseve buzë detit që të tregojnë kujdes.

Risjellim në vëmendje se reshjet intensive të shoqëruara me stuhi, kanë dëmtuar rrjetin elektrik në disa zona, por kryesisht përgjatë bregdetit.

Po ndodh… Stuhi detare sot ne Spile – Himara. Kujdes te veçante bizneset pergjate Shetitores se Himares. Bashkia e Himares eshte ne dispozicionin Tuaj! Na kontaktoni per çdo problematike.

Opublikowany przez Bashkia Himarë Środa, 13 listopada 2019


Etiketa: ,