Lajme

Spektakël në San Siro, Milan e Lazio gjejnë rrjetën në të parën

Është mbyllur në barazim 1-1 pjesa e parë e

Është mbyllur në barazim 1-1 pjesa e parë e supersfidës së javës së 11-të të Seria A mes Milanit dhe Lazios.

Dy gola që mbajnë firmat e futbollistëve kryeqytetas, por Bastos gaboi, teksa shënoi në portën e Strakoshës.

Goli për Lazion u shënua nga Immobile, me italianin që gjeti rrjetën për herë të 13-të në kampionat.


Etiketa: , , , ,