Sport

Sot mësohet finalisti i dytë në Kupën e Kosovës

Sot do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Llapit dh

Sot do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Llapit dhe Prishtinës, duke filluar nga ora 15:00.

Kjo është ndeshja e dytë, pasi Llapi në ndeshjen e parë mposhti Prishtinën 2 me 3.

Kualifikuesi do të jetë në finale të Kupës së Kosovës.

Finalisti i parë është Dukagjini. /Insajderi.com