Showbiz

“Sigurohuni që të mbuloni me sapun vetëm pjesët e diskutueshme të trupit të saj të zhveshur”, Chiara Ferrani pozon e zhveshur në Instagram

Chiara Ferrani ka shijuar një banjë relaksuese

Chiara Ferrani ka shijuar një banjë relaksuese me një gotë verë dhe ka ndarë momentin me miqtë e saj online.Influencuesja e famshme italiane ka lënë pak në imagjinatën e ndjekësve të saj në Instagram, pasi ka pozuar e zhveshur në banjën e saj, duke mbajtur në dorë një gotë verë të kuqe dhe më pas ka postuar foton në llogarinë e saj personale.

“Sigurohuni që të mbuloni me sapun vetëm pjesët e diskutueshme të trupit të saj të zhveshur”.

Në mbishkrimin e fotos së saj, Chiara Ferrani ka shkruar: “Ky është disponimi”. Miqtë e saj në internet e adhuruan në komente për trupin e saj mbresëlënës dhe sigurisht, fotografinë e saj seksi.

“E bukur”, “je në humorin e duhur”, “pa koment, thjesht e mrekullueshme”, “je zjarr”, ishin vetëm disa nga komentet që ajo ka mbledhur në postimin e saj. Në vetëm gjysmë ore postimi i saj ka kaluar 200 mijë pëlqime.