Bota

Si në filmat hollivudian: Kamerat filmojnë momentin e përplasjes së bandave kriminale në Francë

Sipas mediave franceze, disa të shtëna u dëgjuan në rrugët e qytetit jugor francez, Montpellier.

Ata shtojnë se ka shumë të ngjarë të jetë një përplasje bandash kriminale në të cilat një person u plagos.

Dhjetëra burra të veshur me të zeza morën pjesë në të shtënat pas ndjekjes së një veture.

Sipas dëshmitarëve okularë, burrat përdorën armë automatike dhe disa kallashnikov.

Burra të panjohur lanë një person të plagosur para spitalit në Montpellier pas të shtënave.

Të shtënat janë filmuar nga kamerat e qytetit, dhe pamjet po qarkullojnë në rrjetet sociale.

https://twitter.com/disclosetv?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1322897200414937089%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com%2Fsi-ne-filmat-hollivudian-kamerat-filmojne-momentin-e-perplasjes-se-bandave-kriminale-ne-france%2F