Showbiz

Shokuese! Zbulohet videoja e klipit të Dafinës ku incizohet duke bërë lëvizje erotike

Prapaskenat e një klipi nuk janë të gjitha p

Prapaskenat e një klipi nuk janë të gjitha për t’u parë apo edhe publikuar për këtë arsye quhen edhe të tilla. Por mesa duket një video e klipit të këngëtares së njohur Dafina Zeqiri ka dalë në rrjet, ku këngëtarja shihet duke bërë lëvizje mjaft provokuese. Një nga kritikat që merr këngëtarja superseksi, është edhe zhveshja e tepruar në videoklipe dhe paraqitja tejet provokuese, e këtë e dëshmon edhe një video që është bërë nga videoklipi i këngës “La Reina”, shkruan Magazina.al. Këngëtarja në këtë skenë shihet duke bërë lëvizje tejet provokuese, të cilat nuk kanë dal në videoklipin e këngës, e cila u publikua para disa muajsh.