Showbiz

Sherri banal në mes të rrugës/ Alesia Bami këshillon Kejvinën dhe Einxhelin

E ftuar në emisionin Glamur, modelja e njohur

E ftuar në emisionin Glamur, modelja e njohur Alesia Bami ka folur rreth sherrit që ndodhi disa javë më parë mes Kejvina Kthellës dhe Einxel Shkirës. Ajo është shprehur së të dyja vajzat e kanë lëshuar veten dhe kanë harruar se janë personazhe publike, në raste të tilla është mirë ta mbash vetën.

“Nuk jam në dijeni. Einxhelin e kam pasur kolege dhe është një vajzë shumë e mirë. Gjithashtu edhe Kejvinën. Sa i përket sherrit të gjithë jemi implusivë por në raste të tilla është mirë ta përmbash pak veten, sidomos kur je personazh publik. Më vjen shumë keq që i ka marrë vorbulla e lajmeve. Ka qënë pakujdesi e momentit besoj,“-u shpreh Alesia.

Sherri mes tre vajzave bëri bujë të madhë para pak javësh. Modelet Marashi dhe Kthella, shkuan në orët e mbrëmjes poshtë shtëpisë së moderatores në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë për t’u sqaruar, por debati degradoi në dhunë fizike mes tyre. Qarkulluan fjalë se motivi i sherrit ishte një djalë, por vajzat asnjëherë s’e sqaruan publikisht.