Lajme

Sekretari i PPE shpërndan videomesazhin e Bashës për anëtarësimin në BE

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook

         

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook

               Publikuar në : 13:46 – 02/04/21 |

mapo.al

Sekretari për Marrëdhëniet me Jashtë në PPE, Patrick Voller ka shpërndarë një videomesazh të liderit të opozitës Lulzim Basha, lidhur me integrimin europian.

Voller duket se mbështet Bashën në thirrjen e tij dhe premtimin për ta anëtarësuar Shqipërinë në BE.

Patrick Voller është zyrtar i Partisë Popullore Europiane, pjesë e së cilës është dhe Partia Demokratike e Shqipërisë.
LEXO EDHE:

Basha publikon spotin: Bashkohuni me mua të anëtarësohemi në BE

2


Etiketa: ,