Showbiz

“Sasha nga Rusia”, Tayna duket mahnitëse teksa tregon ndryshimin që bëri në dukje

 

Tayna vendosi të bëjë një ndryshim në dukje.

Rep-artistja Tayna, krahas përkushtimit në muzikë, ajo i kushton kujdes të madh edhe dukjes.

Së fundi, artistja ka ndarë me ndjekësit një video, ku shihet duke rregulluar flokët dhe tregon ndryshimin.

Ajo kishte prerë balluket, ndërsa dukej atraktive derisa po e filmonte veten nga afër dhe shkruan “Sasha nga Rusia”.

Projekti i fundit muzikor nga Tayna është “Qe qe”, ndërsa është duke punuar për projektet e reja muzikore.

Ajo ditët e fundit është mobilizuar në studio për të finalizuar projektet e reja. që do t’i lansojë së shpejti.