Showbiz

Salsano Rrapi thumbon kolegët: Nuk dinë të lahen, më vjen turp që jam aktor

Aktori i njohur i humorit dhe prezantuesi i spe

Aktori i njohur i humorit dhe prezantuesi i spektaklit “Portokalli”, Salsano Rrapi ka hedhur kunja ndaj një koleges së tij, por pa përmendur emër.

Me anë të një postimi në rrjetet ssociale, aktori ka theksuar faktin që i vjen turp të quhet aktor, kur lexon statuset e kolegeve të tij që flasin për mediokritetin artistik, ku ndërkohë nuk dinë të lahen e as të vishen.

“Kur lexon statuset e ndonje aktoreje, qe nuk di as te lahet dhe as te vishet, qe flet per mediokritet artistik (te artisteve te tjere), te vjen te ndryshosh profesion, se te vjen turp qe ti ke te njejtin status (aktor) me te… Uhhhhhh,”, shkruan Salsano.

Aktori i njohur nuk ka përmendur emra, prandaj nuk dihet ende se kujt i drejtohet ky thumb.