Lajme

Rrihen gratë me grushte në mes të qytetit të Ferizajt

Një rrahje ndërmjet disa vajza të moshës së re sapo ka ndodhur në qytetin e Ferizajt.

Në një video të postuar në rrjetin social Facebook, shihen disa vajza teksa rrahën me grushte dhe disa djem të tjerë që tentojnë t’i ndajnë ato nga përleshja që ka ndodhur në qendër të këtij qyteti.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë: