Showbiz

“Rri si je se boll na tremb”/ Luana nuk ia përton përgjigjen fansit

Luana Vjollca ka pyetur fansat në Instagramin e

Luana Vjollca ka pyetur fansat në Instagramin e saj se sit ë maskohet në emisionin e rradhës, duke qenë se përkon me Halloween. Të shumtë kanë qenë ata që i kanë dhënë disa ide moderatores, por ka patur dhe nga ata që nuk ia kanë përtuar një përgjigje.

Reklamo bizensin tuaj ketu

“Rri qysh je moj, boll na tut qishtu”- i ka shkruar ndjekësi dhe duket se Luana nuk e ka lënë pa një përgjigje. “U qyqaaaa”- i’a ka kthyer Luana duke e shoqëruar edhe me një emoji të qeshur me lot.