Lajme

Rrëzohet nga kabina elektrike, humb jetën 40-vjeçari

Një 40-vjeçar ka humbur jetën sot pasi ësht

Një 40-vjeçar ka humbur jetën sot pasi është rrëzuar aksidentalisht nga një kabinë elektrike në Pogradec.

P.M., banues në Tiranë, ka qenë duke punuar momentin që është rrëzuar nga kabina elektrike dhe ka gjetur vdekjen.

Policia njofton se grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Vijon…


Etiketa: , ,