Lajme

Rrahje në Fushë Kosovë, dy persona bëhen për QKUK

Rreth orës 14:00 policia ka pranuar informaten për një rrahje në progres në rrugën “28 Nentori” në Fushë Kosovë.

Nga informatat e para dyshohet për dy persona të lenduar dhe se paku njeri nga ta të ketë marrë lëndime nga një mjet i mprehtë.

“Të njëjtit janë transferuar në QKUK për trajtim mjekësor.

Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat që karakterizojnë rastin”, ka konfirmuar policia.

This image has an empty alt attribute; its file name is QKUK-600x360.jpg