Lajme

Rrahën me grushte rojen e qendrës tregtare, dy të rinj në pranga

Dy të rinj janë arrestuar dje në flagrancë,

Dy të rinj janë arrestuar dje në flagrancë, pasi janë përleshur me një punonjës sigurie në një qendër tregtare të kryeqytetit.

Sipas informacionit policor, bëhet fjalë për personat me iniciale A.P (29 vjeç) dhe A.SH (31 vjeç), të dy banues në Tiranë.

Ata  janë vendosur në pranga për “goditje për shkak të detyrës”, pasi në parkimin e një qendre tregtare kanë goditur me grushte për motive të dobëta punonjësin e sigurisë me inicialet I.P.


Etiketa: ,