Showbiz

Rozana Radi tregon pengun e jetës: Fatkeqësisht s’do e ndryshoja realitetin

Këngëtarja e dashur për publikun, Rozana Radi k

Këngëtarja e dashur për publikun, Rozana Radi ka realizuar së funmi një bisedë virtuale me fansat, ku iu ka dhënë mundësinë që t’i bëjnë pyetjet që ata dëshirojnë.

Ndër të tjera, këngëtares iu drejtua pyetja se çfarë i mungon më së shumti, ajo iu përgjigj duke iu referuar ndarjes së parakohshme nga jeta të prindërve të saj.

“Do ta thosha por fatkeqësisht s’do e ndryshoja realitetin. Kam dhe unë pengjet e mia. Jeta më ka mësuar të jetoj me mungesa njerëzisht të dashur”.